Background Image

Про компанію

Наша місія

Надавати Замовнику повний комплект проектної документації в найкоротші терміни, шляхом використання ВІМ-технологій в проектуванні.


Про компанію

Володіючи 15-ти річним професійним досвідом в сфері проектування житлових та комерційних об'єктів, компанія «Українські Архітектурні Технології» зарекомендувала себе як партнер, що пропонує на українському ринку високоякісні послуги. Офіційно компанія була заснована в 2002 році. Однак, її історія, проекти і формування колективу почалося ще задовго до заснування з блискучого проекту юного студента архітектурного університету. Його проект визнали найкращим, ставили іншим у приклад. Це назавжди залишило незгладимий слід в його пам'яті. Саме тоді він зрозумів, що хоче змінювати світ, робити щось масштабне. І найголовніше, зрозумів, що він в силах це зробити. Технології з того часу пішли далеко і ми завжди йдемо за ними слідом.

Фахівці компанії ретельно вивчають ринок і модернізують виробництво, відповідно до сучасних норм проектування. Однією з таких модернізацій стало проектування інформаційної моделі будівлі (BIM technologies). Саме це допомагає нам швидше справлятися з великими будівлями і мінімізувати всі помилки, завдяки тому, що всі розділи проекту виконуються в 3D моделі.

У своїй роботі ми пропонуємо, насамперед, чесність і відповідальність за будь-які ситуації, що склались. Під чесністю ми маємо на увазі як чесність у своїй роботі, так і найбільш точний кошторис для замовника, створений за допомогою програмного забезпечення, що зчитує дані з моделі. Кошторис допомагає захистити замовника від перевитрати будівельних матеріалів або нечесних підрядників.

Метою компанії є удосконалення лідерських позицій однієї з провідних архітектурних компаній галузі та підвищення якості запропонованого продукту, а також подальше впровадження інноваційних технологій, без яких неможливий розвиток української архітектури і вихід на світовий ринок.

Компанія розробляє свої власні технологічні та вузлові рішення, надає послуги з розробки основної ідеї і концепції комплексного проектування і дизайну приміщень,а також авторського і технічного нагляду для точної реалізації архітектурної ідеї.

Наші замовники, крім якісно реалізованого проекту, отримують як сервіс високого рівня так і хороший людський підхід.


Команда

Найважливіше в будь-якій творчій роботі - знаходитися серед людей, з якими тобі приємно працювати. Тому в свою команду ми відбираємо спеціалістів з прогресивним мисленням і відкритим поглядом на світ. Ми даємо можливість молодим фахівцям розвиватися і працювати над одними і тими ж проектами з досвідченими архітекторами і конструкторами. Ми завжди прислухаємося до їхньої думки, вони постійно розвиваються, у них широко відкриті очі і вони налаштовані на прийом нової інформації і обмін ідеями. Наша команда знає свою роботу, вона її любить, вона нею живе і горить.

Знайомтеся, це колектив нашої компанії!

Pic

Ігор Сєркін

Творець, Генеральний директор

"Технології вдосконалюють наше життя, а ми підпорядковуємо собі технології!"

Pic

Павло Ткачук

Партнер ГАП

Pic

Олександр Цвілій

Керівник архітектурної групи

Pic

Сабіна Ходжаєва

Заступник директора

"Успішна робота повинна поєднувати в собі систему створення хаосу"

Pic

Наталія Орел

Головний архітектор

Pic

Олександр Федорчук

Головний конструктор

Pic

Олексій Йовченко

Архітектор

Pic

Ольга Хромченко

Архітектор

"Вважаю свою діяльність внеском в світ. Проектую для людей!"

Pic

Наталія Боровець

Архітектор

Pic

Оксана Подставкіна

Архітектор

Pic

Наталія Лінецька

Архітектор

Необхідна консультація

Напишіть нам і ми вам передзвонимо

Написати

Необхідна консультація

Напишіть нам і ми вам передзвонимо