Background Image

Про компанію

Наша місія

Надавати Замовнику повний комплект проектної документації в найкоротші терміни, шляхом використання ВІМ-технологій в проектуванні.


Про компанію

Володіючи 15-ти річним професійним досвідом в сфері проектування житлових та комерційних об'єктів, компанія «Українські Архітектурні Технології» зарекомендувала себе як партнер, що пропонує на українському ринку високоякісні послуги. Офіційно компанія була заснована в 2002 році. Однак, її історія, проекти і формування колективу почалося ще задовго до заснування з блискучого проекту юного студента архітектурного університету. Його проект визнали найкращим, ставили іншим у приклад. Це назавжди залишило незгладимий слід в його пам'яті. Саме тоді він зрозумів, що хоче змінювати світ, робити щось масштабне. І найголовніше, зрозумів, що він в силах це зробити. Технології з того часу пішли далеко і ми завжди йдемо за ними слідом.

Фахівці компанії ретельно вивчають ринок і модернізують виробництво, відповідно до сучасних норм проектування. Однією з таких модернізацій стало проектування інформаційної моделі будівлі (BIM technologies). Саме це допомагає нам швидше справлятися з великими будівлями і мінімізувати всі помилки, завдяки тому, що всі розділи проекту виконуються в 3D моделі.

У своїй роботі ми пропонуємо, насамперед, чесність і відповідальність за будь-які ситуації, що склались. Під чесністю ми маємо на увазі як чесність у своїй роботі, так і найбільш точний кошторис для замовника, створений за допомогою програмного забезпечення, що зчитує дані з моделі. Кошторис допомагає захистити замовника від перевитрати будівельних матеріалів або нечесних підрядників.

Метою компанії є удосконалення лідерських позицій однієї з провідних архітектурних компаній галузі та підвищення якості запропонованого продукту, а також подальше впровадження інноваційних технологій, без яких неможливий розвиток української архітектури і вихід на світовий ринок.

Компанія розробляє свої власні технологічні та вузлові рішення, надає послуги з розробки основної ідеї і концепції комплексного проектування і дизайну приміщень,а також авторського і технічного нагляду для точної реалізації архітектурної ідеї.

Наші замовники, крім якісно реалізованого проекту, отримують як сервіс високого рівня так і хороший людський підхід.


Команда

Найважливіше в будь-якій творчій роботі - знаходитися серед людей, з якими тобі приємно працювати. Тому в свою команду ми відбираємо спеціалістів з прогресивним мисленням і відкритим поглядом на світ. Ми даємо можливість молодим фахівцям розвиватися і працювати над одними і тими ж проектами з досвідченими архітекторами і конструкторами. Ми завжди прислухаємося до їхньої думки, вони постійно розвиваються, у них широко відкриті очі і вони налаштовані на прийом нової інформації і обмін ідеями. Наша команда знає свою роботу, вона її любить, вона нею живе і горить.

Знайомтеся, це колектив нашої компанії!

Pic

Ігор Сєркін

Директор

"Технології вдосконалюють наше життя, а ми підпорядковуємо собі технології!"

Pic

Павло Ткачук

Партнер, ГАП

Pic

Cергій Потоцький

Керівник департаменту проектів

Pic

Олександр Цвілій

Керівник групи архітекторів

Pic

Наталія Орел

Керівник групи

Pic

Валентина Кошура

Комерційний директор

Pic

Олександр Федорчук

Головний конструктор

Pic

Матвєєв І.

Завідувач відділу

Pic

Наталія Боровець

Архітектор

Pic

Наталія Лінецька

Архітектор

Pic

Тимофєєва К.

Архітектор

Pic

Карнафель А.

Інженер-конструктор

Pic

Романов О.

Інженер-конструктор

Pic

Анкянець Н.

Інженер-конструктор

Необхідна консультація

Напишіть нам і ми вам передзвонимо

Написати

Необхідна консультація

Напишіть нам і ми вам передзвонимо